Disidenti
Showbizi

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

0Shares

Kur kanë kaluar disa jave prej se nuk kanë kontakte me jashtë, banorët e shtëpisë Big Brother VIP Kosova kanë filluar të krijojnë afërsi të llojllojta me njëri-tjetrin.

Një afërsi e tillë është parë edhe në mes të Bucit dhe Santianës. Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet momenti kur Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disa ditë më parë, të dy kanë qenë personazh i një përplasjeje në një Prime të kaluar.

Në një pamje tjetër të momentit të njëjtë, shihet dhe dëgjohet Santiana duke i thënë Bucit që të mos e prekë, por jo me ndonjë refuzim të prerë.

Se a po fillon diçka mes dyshes brenda në shtëpi ende nuk dihet. /Paparaci.com/

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

Disidenti.net

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net

Ganiu i reagon të dashurës së Bucit pas eliminimit: Falja sonte se i vjetër, ka gabu

Disidenti.net