Disidenti
Lajme

Skandaloze, eprori i Policisë mbajti dasmë në pandemi

0Shares

Mbrëmë në Gjilan një epror i Policisë, në kohë pandemie, ka organizuar aheng familjar.

KALLXO merr vesh se drejtori i Operativës në rajonin e Gjilanit, Njazi Kolgeci, mbrëmë ka martuar djalin në njërin prej restoranteve të njohura në Gjilan.

Rastin për e ka konfirmuar edhe drejtoresha e Policisë në Gjilan, Elmina Mahmuti.

“Mbrëmë ka pasë aksion, ka qenë dasma e nënkolonelit në “Vali Ranch”, kanë ndërmarrë masat ndaj pronarit edhe unë do t’i ndërmarr masat për në Inspektorat me ia bë lëndën”, ka thënë ajo për KALLXO.com.

“Po, kur më kanë thirrë mua më kanë njoftu që është dasma e nënkolonelit. Po, lënda do të dërgohet në Inspektorat Policor dhe në këto raste edhe për shkelje diciplinore”, ka paralajmëruar drejtoresha e forcave të rendit për rajonin e Gjilanit.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Skandaloze, eprori i Policisë mbajti dasmë në pandemi