Disidenti
Showbizi

Skandaloze, Amos ofendon rëndë Luizin dhe Kiarën

Luizi dhe Amosi, shpesh kanë pasur debate mes vete, teksa ky i fundit ka kaluar në ofendime ndaj këngëtarit.

Madje Amosi ishte ai i cili ngriste zërin gjithmonë ndaj ofendimeve e kërcënimeve që bënte Luizi.

Por, Amosi, harron kërcënimet që ai i bën drejt Luizit.

“Djegia me benzinë”, apo “ta lidh, ta zhvesh në mal”, ishin disa nga kërcënimet e tij, të cilat produksioni i mbuloi.

Madje së fundmi po qarkullon edhe një video ku në fund të debatit me Luizin, e ofendon rëndë atë dhe Kiarën.

“Krisu tani ti dhe ajo putana jote”, dëgjohet të thotë Amosi, referuar Kiarës, dhe fjala putana në përkthim i bie “prostitutë”.

Ky debat i tyre ka ndodhur gjatë sfidës së rezistencës e cila u zhvillua të premten e kaluar, dhe gjatë “prime-t” të së shtunës nuk u përmend fare.

Produksioni sërish mbylli sytë, ndaj kërcënimeve dhe ofendimeve të grupit të Oltës.

 

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Skandaloze, Amos ofendon rëndë Luizin dhe Kiarën