Disidenti
Showbizi

Si gjithmonë pa jelek, Beniada ekspozon gjoksin

Beniada Nishani po shfaqet shpesh herë pa sytjena.

E sigurisht kjo e bën të duket edhe më atraktive duke treguar asetet e bujshme.

Me buzëqeshje në fytyrë ajo duket kaq e ëmbël.

Edhe pëlqimet nga ana e ndjekësve të saj të shumtë në numër ishin të mëdha./InfoKosova/

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Si gjithmonë pa jelek, Beniada ekspozon gjoksin