Disidenti
Showbizi

“Si do ma thuash kur të jesh shtatzënë?” Kiara habit Luizin me përgjigjen që i jep…

Në një bisedë pas mesnate Luizi ka pyetur Kiarën se si do t’ia tregoi kur të jetë shtatzënë.

Të dy të shtrirë në krevat dhe të përqafuar kanë imagjinuar të ardhmen që i pret jashtë shtëpisë së Big Brotherit. Kiara i ka treguar se nuk do t’i thoshte asgjë por thjesht do t’i jepte përgjigjen e testit të shtatzënisë. Biseda mes Luizit dhe Kiarës:

Luizi: Si do ma thuash kur të ngelësh shtatzënë?
Kiara: Unë do të të jap testin.
Luizi: Me test? Nuk do ma thuash ndryshe?
Kiara: Me test, papritur, siç të erdhi puthja…

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

“Si do ma thuash kur të jesh shtatzënë?” Kiara habit Luizin me përgjigjen që i jep…