Disidenti
Showbizi

Shyhretja dhe Engji publikojnë këngën më të mirë për hallat

Shyhretja bashkë me të bijën Engjin nuk ndalen me projekte të shumta muzikore.

Me zërin unik që kanë, ato ndezin atmosferë kudo që marrin pjesë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë këngë të fundit, nënë e bijë iu dedikojnë këngë hallave, duke thurur fjalët më me vlerë.

Për më shumë, ndëgjojeni.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Shyhretja dhe Engji publikojnë këngën më të mirë për hallat