Disidenti
Lajme

“Shpërthen” Torte: Për Serbinë kriminale dhe për tradhtarët e Kosovës, Hashim Thaçi ishte kukull e lehtë për ta manipuluar.

0Shares

Shkruan Rexhep Torte:

Richard Grenelli teveqeli, me të cilin krekoseshin duke u fotografuar edhe Avdullah Hoti me Skender Hysenin, nuk nguroi që dje më 31 korrik, i frymëzuar nga tensionimi i situatës në Veri të Kosovës, me paturpësinë më të madhe të deklarojë se, “Kthejeni menjëherë Hashim Thaçin”, sepse për Serbinë kriminale dhe për tradhtarët e Kosovës, Hashim Thaçi ishte kukull e lehtë për ta manipuluar.

Albin Kurti dhe Qeveria e tij u ka mbetur kockë në fyt Serbisë Kriminale dhe kriminelit Aleksandër Vuçiq, nga kjo kthim prapa nuk ka.

Fondacioni Golden Eagle bën thirrje për krijimin e fondit për Policinë e Kosovës, ndanë 30,000 euro

Disidenti.net

Mirena: Afrim Bunjaku, që sot ra në detyrë, shteti nuk i ka garantuar as sigurim shëndetësor, as sigurim jetësor, e Qeveria ua ka hequr edhe shtesat për rrezikshmëri në punë

Disidenti.net

“Ma shpejt se t’i jepi 2-3 shuplaka”/ I riu në Prishtinë kapet me Policinë pasi e gjobitën për shkelje në trafik

Disidenti.net
Disidenti

“Shpërthen” Torte: Për Serbinë kriminale dhe për tradhtarët e Kosovës, Hashim Thaçi ishte kukull e lehtë për ta manipuluar.