Disidenti
Showbizi

Sami Lushtaku takohet me Don Xhonin, ka disa fjalë për të

Nënkryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku ka publikuar disa fotografi me reperin e njohur nga Drenasi, Don Xhoni.

Lushtaku e ka konsideruar reperin si një prej artistëve të parapëlqyer nga rinia shqiptare.

Kënaqësi e madhe takimi Me Don Xhonin, Rep-artistin e parapëlqyer nga rinia shqiptare”, ka shkruar ai.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

Sami Lushtaku takohet me Don Xhonin, ka disa fjalë për të