Disidenti
Showbizi

Samedi tregon se si e rrahu mësuesi dhe e la me pasoja

Ndonëse rrëfimi i tij u shoqërua me të qeshura nga banorët, Samedi ka vazhduar të tregoj se si një mësues e ka rrahur në shkollë.

Banori i “I’ts my home” ka folur hapur duke thënë se mësuesi ja ka lënduar fëmijërinë, madje e ka lënë me pasoja.

Samedi, ka shkuar edhe më tej, duke thënë se një ditë do ti hakmerret mësimdhënësit, i cili e ka rrahur, shkruan “Kosovarja”.

Më poshtë mund ta shihni deklaratën e Samedit rreth rastit ta ndodhur vite më parë.

Lojtës Videosh

 

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Samedi tregon se si e rrahu mësuesi dhe e la me pasoja