Disidenti
Showbizi

Rritja e madhe e reperit kosovar që jeton në Gjermani, publikon projektin e ri

Reperi kosovar, Leotrim Zekaj ka publikuar projektin e tij të fundit.

I njohur me emrin artistik, Trim, kosovari me prejardhje nga Istogu po bën hapa të mëdhenj në karrierë në botën e muzikës.

Së fundi ai ka lansuar projektin e ri në duet me një reper të njohur në Gjermani.

Kënga është publikuar në gjermanisht dhe po pëlqehet mjaft.

Trim ka në plan që së shpejti të lansojë edhe një duet “big” me një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare e ndërkombëtare./Indeksonline/

 

Çka e lidh “Strellën” që u vra në Ferizaj me reperin Fero, detaje

Disidenti.net

Futbollisti i Kosovës, Florent Hadergjonaj martohet me ish të dashurën e Taulant Xhakës

Disidenti.net

Gruaja e Sinan Vllasaliut ‘sfidon’’ moshën, ja si duket në fotografinë e fundit

Disidenti.net
Disidenti

Rritja e madhe e reperit kosovar që jeton në Gjermani, publikon projektin e ri