Disidenti
Showbizi

Rrahu motrën dhe e përzuri nga shtëpia- Kjo është “qytetaria” e Radogoshit që i quajti katunarë Klinën e Malishevën

Sevdai Radogoshi, i njohur me nofkën “Qumili”, e kishte dhënë dje një deklaratë kontraverse për sa i përket aktorëve nga fshatrat e Klinës dhe Malishevës.

“80 për qind 90 për qind me i pyet a ke qenë ndonjëherë ne teatër para studimeve. Ani do katunëve anej Klinës, Malishevës. Kurrë s’kanë ditë çka është teatri”, ka thënë Qumili në T7.

Por, Radogoshi përderisa i quajti ata katunar vetë në vitin 2018 kishte dalur para Gjykatës pari rrahu motrën e tij.

‘Qumili’, ishte akuzuar nga Prokuroria për rrahje ndaj motrës së tij Floranta Radogoshi.

Sipas aktakuzës në maj të vitit 2016, pas një fjalosjeje në mes tyre, duke i kërkuar që e dëmtuara ta lirojë shtëpinë, i akuzuari dyshohet se i shkakton lëndime të lehta trupore të dëmtuarës dhe për një moment përdor forcë ndaj saj, duke e goditur me grushte dhe shuplaka në kokë dhe më pas e tërheq për hunde.

Me këto veprime i akuzuari Sevdai Radogoshi, dyshohej se ka kryer veprën penale të lëndimit të lehtë trupor.

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Rrahu motrën dhe e përzuri nga shtëpia- Kjo është “qytetaria” e Radogoshit që i quajti katunarë Klinën e Malishevën