Disidenti
Showbizi

Ronaldo tifoz i zjarrtë i Luizit, arsyeja lidhet me babanë e tij të ndjerë!

Mëngjesin e sotëm Ronaldo Sharka udhëtoi nga Lushnja në Kashar, pasi ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”. Në këtë dalje të tij si një ish-banor i “BBV” nuk munguan pyetjet rreth këtij formati dhe banorëve që janë brenda sigurisht.

Është kthyer në një modë tashmë që çdo banor që lë shtëpinë e “BBV”, bëhet me Luizin jashtë, e një ndër këto banorë është edhe Ronaldo.

Në “Wake Up” ai ka treguar nga buron e gjithë dashuria e tij për këngëtarin.

“Luizi ka qenë i vetmi person që vinte në rulot kur isha me Zhaklinën. Luizi ka qenë peroni i parë që ka marrrë vesh, historinë time dhe të tim ati dhe më ka thënë do të marr në finale me vete.

Se kjo ishte një nga dëshirat e tim ati që unë të isha në finale. Madje dhe shpeshherë kur më ka ngacmuar ditët e para, unë nuk e kuptoja, e ka bërë për të më ngritur. E kam kuptuar nga jashtë. Sepse ai njerëzit që do i fut në lojë.

Kur unë jam futur në shtëpi, nga ruloti, nuk kisha krevat. Asnjëri prej meshkujve nuk më tha hajde fli katër orë tek krevati im. Personi i vetëm që më tha ishte Luizi.

Përveç lojës, këto gjeste tregojnë shumë për natyrën e atij njeriu. Unë kam parë tek ai një zemër të mirë,”- u shpreh Ronaldo.

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Ronaldo tifoz i zjarrtë i Luizit, arsyeja lidhet me babanë e tij të ndjerë!