Disidenti
Sport

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh

Cristiano Ronaldo e ka nxjerr në shitje avionin e tij privat.

Fluturakja e llojit “Gulfstream G200”, e kap vlerën e 20 milionë eurove.

Aeroplani ka dy motorë dhe është blerë nga CR7 në vitin 2015-të.

Duket se tani për shkak të rritjes së familjes po kërkon një mjet fluturimi më të madh.

Siç dihet, fituesi i pesëfishtë i “Topit të artë”, aeroplanin e ka ndër mjetet më të përdorshme për transport.

 

Formacionet zyrtare, Crystal Palace –Arsenal: Arteta iu bën vend përforcimeve në ndeshjen startuese

Disidenti.net

Dyshime se në kartonin e verdhë të Xhakës ishte përfshirë mafia shqiptare

Disidenti.net

Shifër “e çmendur”/ Mediumi spanjoll publikon pagën e Muriqit për muaj, javë, ditë e orë

Disidenti.net
Disidenti

Ronaldo nxjerr në shitje aeroplanin 20 milionësh