Disidenti
Showbizi

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Këngëtari i njohur, Robert Berisha së bashku me partneren e toj Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Tulum, i cili gjendet në Meksikë.

Këngëtari i shumë hiteve ka publikuar në Instastoryn e tij disa fotografi në të cilat shihet në një bar- kafe.

Çifti tash e disa muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.

Pas një kohe të gjatë nga divorci i tij me këngëtaren e mirënjohur, Nora Istrefi, me të cilën ka dhe një vajzë të quajtur Renee, tani Berisha ka nisur një romancë të re./Paparaci.com

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë