Disidenti
Showbizi

Rina Balaj sjell projektin e ri “Bad Rosita”

0Shares
Artistja kosovare Rina Balaj, ka publikuar projektin e saj të ri.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka njoftuar fansat e saj për këngën e re, ku producent i këtij projekti është Çelik Lipa.

“Bad Rosita”, mban emrin kënga e re e saj e publikuar tani edhe në kanalin ‘YouTube’.

Artistja është e veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe të ndezur dhe duket mjaftë joshëse në videoklip.

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Rina Balaj sjell projektin e ri “Bad Rosita”