Disidenti
Showbizi

Rina Balaj sjell projektin e ri “Bad Rosita”

Artistja kosovare Rina Balaj, ka publikuar projektin e saj të ri.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka njoftuar fansat e saj për këngën e re, ku producent i këtij projekti është Çelik Lipa.

“Bad Rosita”, mban emrin kënga e re e saj e publikuar tani edhe në kanalin ‘YouTube’.

Artistja është e veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe të ndezur dhe duket mjaftë joshëse në videoklip.

Luizi zbulon emrin se kush eliminohet sonte

Disidenti.net

“Të kam përgatitur diçka, si qershia mbi tortë”/ Luizi paralajmëron Oltën, çfarë pritet të ndodhë?

Disidenti.net

Ndryshon papritur Instagrami i Luizit: Sulme ekstreme për t’ia hakuar

Disidenti.net
Disidenti

Rina Balaj sjell projektin e ri “Bad Rosita”