Disidenti
Showbizi

Rina Balaj shfaqet si zanë nga dasma në fustanin shumë ngjyrëshe

Sezona e dasmave ka nisur, dhe në një të tillë në Istog ka qenë e ftuar edhe Rina Balaj.

Dhe duke qenë aktive në rrjetet sociale artistja ka ndarë imazhe për fansat nga dukja e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër që ia theksonte linjat trupore derisa dukej si zanë në modelin shumë ngjyrëshe.

Bukuroshja zeshkane  pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj të ëmbël.

Liberta, cilit ish-dashnor i tha: Gjeje dike tjetër se me ty s’ mund të jem më …

Disidenti.net

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Disidenti.net

Aktori i famshëm rrëfen për sëmundjen e rrallë, nga e cila nuk mund të shihte, të dëgjonte e as të ecte

Disidenti.net
Disidenti

Rina Balaj shfaqet si zanë nga dasma në fustanin shumë ngjyrëshe