Disidenti
Showbizi

Rina Balaj merr vëmendjen me pozat provokuese duke vënë në pah linjat joshëse të trupit

Artistja e njohur, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare.

Krahas karrierës, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku për fansat sjell fotosesione të ndryshme.

E veshur me një palë sytjena sportive të kombinuara me xhinse ndërsa shihet me flokët të shkurtra dhe pa makijazh, krijuesja e hitit “Bad Rosita” dukej në super formë.

Përmes mbishkrimit në postim, Rina ka lënë të kuptohet se është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.

Liberta, cilit ish-dashnor i tha: Gjeje dike tjetër se me ty s’ mund të jem më …

Disidenti.net

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Disidenti.net

Aktori i famshëm rrëfen për sëmundjen e rrallë, nga e cila nuk mund të shihte, të dëgjonte e as të ecte

Disidenti.net
Disidenti

Rina Balaj merr vëmendjen me pozat provokuese duke vënë në pah linjat joshëse të trupit