Disidenti
Showbizi

Rina Balaj flet si beqare, e quan veten engjull të vdekjes!

Rina Balaj javën që lamë pas e konfirmoi se është ndarë me Sin Boy.

Këngëtarja nga Istogu nuk po ndalet me foto në rrjetet sociale, por tashmë si beqare po vjen më “shpërthyese në shkrime”.

Rina e ka quajtur veten si engjull të vdekjes.

Në fotot e fundit, Rina thotë se nëse ajo është engjull, është engjull i vdekjes./Indeksonline/

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Rina Balaj flet si beqare, e quan veten engjull të vdekjes!