Disidenti
Lajme

Ribashkohen ‘Stupcat’? Shuhet kureshtja e madhe

0Shares

Në kanalin zyrtar të ‘Stupcave’ në ‘Youtube’, javën që lamë pas janë publikuar dy skeçe, ku protagonistë kryesor janë Osman Azemi, Vedat Bajrami dhe Mensur Safçiu.

Ishin fansat e treshes ata të cilët menduan se janë ribashkuar sërish.

Indeksonline ka kontaktuar me aktorin Osman Azemi, i cili tha se këto skeçe të cilat tani janë publikuar në kanalin zyrtar të Stupcave janë skeçe të cilat janë publikuar më herët në Gjirafa dhe se “Stupcat” nuk do të kthehen.

Ai sërish përsëriti se ‘Stupcat’ do mbesin në arkivë./Indeksonline/

E trishtë: Ky është 18-vjeçari që u gjet pa shenja jete në Deçan, dyshohet se i dha fund jetës së tij

Disidenti.net

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net
Disidenti

Ribashkohen ‘Stupcat’? Shuhet kureshtja e madhe