Disidenti
Showbizi

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Kristi, Luizi dhe Armaldo ishin në nominim këtë javë.

Njëri prej tyre do të lërë shtëpinë këtë të shtunë.

Xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet dhe votat më të shumta kanë qenë për Maestron.

Maestro ka marrë 53% të votave dhe pas tij vjen Kristi me 38%, Luizi me 9%.

 

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother