Disidenti
Showbizi

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

Keisi, Nita, Luizi, Bledi, Jori, Elvisi dhe Qetësori janë në nominim. Njëri prej tyre do të lërë shtëpinë këtë mbrëmje.

Xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet dhe votat më të shumta kanë qenë për Nitën, e cila ka marrë 35%.

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother