Disidenti
Lajme

Rasti i Martin Berishajt/ Deputetja e PDK-së: Komision hetimor për Donikën, Albinin dhe Vjosën

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shoshi ka reaguar ndaj deklaratave të sotme të ministres së Jashtme, Donika Gërvalla për ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.

Në një shkrim në Facebook, deputetja e PDK-së ka kërkuar komision hetimor për ministren e Jashtme, Donika Gërvalla, kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti dhe presidenten e vendit, Vjosa Osmani.

“Urime Zajednica”, shpërthejnë të qeshurat pas reagimit të Konjufcës

Disidenti.net

“Ti je mashtrues, i pa guximshëm” – Agim Veliu i kundërpërgjigjet Kurtit

Disidenti.net

Kurti për Abdixhikun e Hotin: I njoh mirë, të dy bashkë s’bëjnë sa çereku i Bislimit dhe Muratit

Disidenti.net
Disidenti

Rasti i Martin Berishajt/ Deputetja e PDK-së: Komision hetimor për Donikën, Albinin dhe Vjosën