Disidenti
Lajme

Ramush Haradinaj në Sunny Hill, lajmërohet me fëmijët nga Zona VIP

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj po merr pjesë në festivalin Sunny Hill, ku sot po mbahet nata e parë, në të cilën po performojnë artistë me famë botërore.

Haradinaj ka shpërndarë një fotografi nga Zona VIP e këtij festivali, ku me të ishin dy fëmijët e tij, Hana dhe Gjini.

“Me Hanen e Gjinin në Sunny Hill”, ka shkruar Haradinaj, krahas fotografisë së shpërndarë.

 

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Ramush Haradinaj në Sunny Hill, lajmërohet me fëmijët nga Zona VIP