Disidenti
Lajme

Rama: Qeverinë Kurti mund ta rrëzojë një protestë e Albinit, ndryshe s’ka kush e rrëzon

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur në lidhje me Qeverinë Kurti, duke thënë se s’ka kush e rrëzon.

Ai u shpreh se këtë qeveri mund t’a rrëzojë vetëm një protestë e Kurtit, përcjell Klankosova.tv.

“Qeverinë Kurti mund ta rrëzojë një protestë e Albinit, për sa kohë Albini nuk del në protestë kundër qeverisë së vet, nuk ka kush e rrëzon”, u shpreh Rama.

Kolegu dhe shoku i ngushtë i mjekut që vdiq: S’ishte koha të largohesh shoku im, kishim plane të mëdha

Disidenti.net

Ky është mjeku nga Gjakova që vdiq 6 ditë pasi u aksidentua rëndë në kryerje të detyrës

Disidenti.net

Sondazhi i institutit amerikan: Kurti politikani më i besueshëm në Kosovë, Osmani e dyta

Disidenti.net
Disidenti

Rama: Qeverinë Kurti mund ta rrëzojë një protestë e Albinit, ndryshe s’ka kush e rrëzon