Disidenti
Lajme

Rama i drejtohet Kurtit me ‘I dashur’: Është kënaqësi e veçantë, pak kush e beson se kemi sinergji

Kryeministri shqiptar po mban fjalimin e tij në nisjen e mbledhjes mes dy qeverive.

Ai ka hequr dorë nga fjalimi i përgatitur, duke bërë me dije se ka kënaqësi kur e takon Albin Kurtin.

“Duke thënë publikisht se është kënaqësi e veçantë edhe pse pak kush e beson kur e them se ne kur takohemi kemi një sinergji të plotë dhe qeshemi. Kjo është e rëndësishme”, tha Rama.

Ky është mjeku nga Gjakova që vdiq 6 ditë pasi u aksidentua rëndë në kryerje të detyrës

Disidenti.net

Sondazhi i institutit amerikan: Kurti politikani më i besueshëm në Kosovë, Osmani e dyta

Disidenti.net

Sot kaloi stuhia nëpër Kosovë, prej të premtes temperaturat do bien për më shumë se 10 gradë

Disidenti.net
Disidenti

Rama i drejtohet Kurtit me ‘I dashur’: Është kënaqësi e veçantë, pak kush e beson se kemi sinergji