Disidenti
Lajme

“Qika jem e bukur, mi le amanet 2 Vajza te vogla”, postimi prekës i nënës së mërgimtarës e cila vdiq dje

Marigona Muhaxheri ka vdekur dje si pasojë e një infarkti në zemër.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e saj.

Marigona ka vdekur në moshën 25-vjeçare dhe është nga Vitia.

Familjarët kanë njoftuar se ajo pas vetës ka lënë dy vajza të vogla.

Nëna e saj, Kimetja, ka shkruar në Facebook për humbjen e së bijës.

“Vajza ime e pare, Marigona Aliu Muhaxheri(25) Nderroj jet me date 05.09.2022, nga infrakti i zemres. Shpirti yt i bardh u be banore i Xhenetit. Qika jem e bukur, mi le amanet 2 Vajza te vogla, Jaren(4) edhe Hanen(2) . Do te kujdesem per to sa te kem frym. Pusho e qete. Nana jote te don e te kujton pergjithmone”, ka shkruar ajo.

Milaim Zeka: Femrat e Kosovës janë të bukura, por 50% e e tyre, e kanë zërin si të meshkujve!

Disidenti.net

‘Gruaja e harruar’ e protestës së 1 tetorit: I dhamë fund heshtjes, Albin Kurti ishte aktivist i shquar

Disidenti.net

Vajzat nga Peja që u gjetën s’pranuan të kthehen në shtëpi – Flet babai i njërës prej tyre

Disidenti.net
Disidenti

“Qika jem e bukur, mi le amanet 2 Vajza te vogla”, postimi prekës i nënës së mërgimtarës e cila vdiq dje