Disidenti
Lajme

Punimet e dyshimta që bënë bujë në rrjet – flasin Naim Abazi dhe Mihrije Braha , ky është versioni i tyre

0Shares

Në adresen e Insajderit disa qytetarë janë ankuar për disa punime.

Fjala është për një objekt në rrugën B. Ajo banesë është në pronësi të çiftit Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Raportuesit thonë se është mbindërtim.

Gazeta Insajderi iu sjellë përgjigjet e çiftit të njohur të estradës.

Video:

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Punimet e dyshimta që bënë bujë në rrjet – flasin Naim Abazi dhe Mihrije Braha , ky është versioni i tyre