Disidenti
Lajme

Publikohet momenti kur i dyshuari e ekzekuton viktimën në Klinë

0Shares

Janë publikuar pamjet nga momenti kur ekzekutohet me armë zjarri viktima në një lokal në Klinë.

Portali “Kallxo.com” ka publikuar pamjet ku shihet personi i dyshuar i cili ndodhet në arrati, duke hyrë në lokalin ku po qendronte viktima dhe gjuan me armë zjarri në drejtim të tij.

Si pasojë e të shtënave më armë, Anton Prela nuk ka arritur t’i mbijetoj plagëve dhe me pas ka ndërruar jetë në spitalin e Pejës.

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

Publikohet momenti kur i dyshuari e ekzekuton viktimën në Klinë