Disidenti
Showbizi

“Pse po më prekë”, ndodh edhe kjo në “Its My Home”

Një situatë e tensionuar ka ndodhur midis dy banorëve të reality shout “Its My Home”. Bëhet fjalë për Luanin dhe Dodon, “incidenti” mes të cilëve ndodhi në dhomën e gjumit.

“Pse po thu po kom qef me flejt kur po mi prekë tatujat”, i thotë Dodo Luanit. “Po kam qef me të prekë”, ia kthen ai, duke bërë një tërheqje për të dalë nga situate jo fortë e këndshme.

Për të parë se çfarë ndodhi në dhomën e gjumit mes Dodos dhe Luanit, shikojeni videon e më poshtme.

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

“Pse po më prekë”, ndodh edhe kjo në “Its My Home”