Disidenti
Showbizi

Provokon keq Tayna, eskpozon të pasmet nga afër (FOTO)

Reperja Doruntina Shala e njohur si Tayna ka arritur popullaritet të madh me projektet e saj muzikore, shkruan Gazeta Sinjali.

Por përveç këngëve, ajo nuk heziton t’i ekspozojë shpesh edhe format trupore.

Së fundmi ajo ka ekpozuar të pasmet në fotografinë e fundit.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Provokon keq Tayna, eskpozon të pasmet nga afër (FOTO)