Disidenti
Showbizi

Provokon keq Tayna, eskpozon të pasmet nga afër (FOTO)

Reperja Doruntina Shala e njohur si Tayna ka arritur popullaritet të madh me projektet e saj muzikore, shkruan Gazeta Sinjali.

Por përveç këngëve, ajo nuk heziton t’i ekspozojë shpesh edhe format trupore.

Së fundmi ajo ka ekpozuar të pasmet në fotografinë e fundit.

Shota: Të pasurit janë “ciciashë”, të varfrit të japin dhe shpirtin

Disidenti.net

Kjo është e dashura super- bukuroshe e Edonit apo Victoria Owns!

Disidenti.net

“Ku je nis me këto provokime”, Stresi ngacmon Gresën

Disidenti.net
Disidenti

Provokon keq Tayna, eskpozon të pasmet nga afër (FOTO)