Disidenti
Showbizi

“Provokon keq” Fjolla Morina, vesh fustanin pa të brendshme

Fjolla Morina është këngëtarja më provokuese e estradës shqiptare.

Ajo merr vëmendje të jashtëzakonshme pothuajse me secilin postim të saj.

Këngëtarja është tejet aktive me postimet në rrjete sociale.

Imazhet dhe pozat e saj bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Këtë gjë ajo e ka bërë edhe së fundi teksa është shfaqur provokuese në fustanin pa të brendshme duke shfaqur linjat trupore.

“Unë kam mbaruar duke u shpjeguar. Gjërat e mia janë shumë të çmendura për njerëzit bazë”, ishte mbishkrim i këngëtares në fotografi.l

Njihuni me “Jennifer Lopez’in e Kosovës”, 55-vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

Disidenti.net

Arrestohet reperi Don Xhoni

Disidenti.net

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Disidenti.net
Disidenti

“Provokon keq” Fjolla Morina, vesh fustanin pa të brendshme