Disidenti
Showbizi

Prej Naim Tërnavës, deri te Adem Ramadani: Gold Ag bëri festë veç me burra

Para disa javësh reperi i njohur shqiptar, Gold Ag është bërë baba për herë të dytë.

Ndërsa mbrëmë vet reperi ka organizuar një festë me miqtë e tij.

Në një postim në ‘Facebook’ ai ndau fotografi nga festa dhe falënderoi miqtë për pjesëmarrje.

Të pranishëm kishte hoxhallarë e figura të njohura publike.

 

 

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Prej Naim Tërnavës, deri te Adem Ramadani: Gold Ag bëri festë veç me burra