Disidenti
Lajme

Pozhari: Të hënën fillon reciprociteti me Serbinë/ Lajm i keq për opozitën…

Qeveria e Kosovës, Ministria e Punëve të Brendshme dhe institucionet përkatëse, vazhdojnë fushatat informuese për qytetarët për pajisje me targa “RKS”.

Në një njoftim për media thuhet se fushata informuese i drejtohet qytetarëve të cilët posedojnë targat “PR”, “KM”, “PZ”, “GL”, “UR”, “PE”, “DA”, apo “ĐA”, e të cilët nga data 1 gusht 2022 deri me 30 shtator 2022 duke shpjeguar mënyrën si të aplikojnë dhe të pajisen me targa “RKS”.

Në lidhje me këtë ka reaguar analisti politik, Xhevdet Pozhari.

Ai u shpreh se fillimi i reciprocitetit me Serbinë është lajm i keq për opozitën, përcjell “Bota sot”.

Gjithashtu cek që reciprociteti fillon me target.

Postimi i plotë

Të hënën fillon reciprociteti me Serbinë. Nis me targat.

Lajm i keq për opozitën.

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Pozhari: Të hënën fillon reciprociteti me Serbinë/ Lajm i keq për opozitën…