Disidenti
Lajme

Policia parandalon garat ilegale në autostradën “Ibrahim Rugova”

0Shares

Policia ka arritur që ta parandaloj garat e shpejtësisë në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Njësitet policore hasën dy automjete duke zhvilluar shpejtësi prej 225 kilometra në orë dhe 230 kilometra në orë, në zonën ku kufizimi i shpejtësisë ishte 100 kilometër në orë.

“Të njëjtit janë gjobitur me nga 300€ dhe 3 muaj iu është ndaluar drejtimi i mjetit me veprim motorik”, thuhet në njoftimin e policisë.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net