Disidenti
Lajme

Policia jep detaje për vetaksidentin në Dobrushë të Istogut

Indeksonline raportoi më herët për një vetaksident të ndodhur në Dobrushë të Istogut.

Ndërkohë, sipas zëdhënësit të policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, vetaksidenti në fjalë ka pasoja.

“Diku rreth orës 17:35 në fshatin Dobrushë ka ndodhë një vetaksident. Një person ka pësuar lëndime dhe është dërguar në emergjencë të spitalit rajonal në Pejë, dhe është jashtë rrezikut për jetë. Hetuesit e aksidenteve janë duke kryer shikimin e vendit të ngjarjes” deklaroi Gashi për Indeksonline.

Ndërkohë, Indeksonline ju sjell pamje nga ky vetaksident.

“Jam në gjendje të jap dorëheqje”

Disidenti.net

Qeveria do të ndajë 3 milionë euro për byzylykë që do u vendosen të dyshuarve për sulm ndaj grave

Disidenti.net

Adi Krasta drejtor i ri i RTK-së?

Disidenti.net
Disidenti

Policia jep detaje për vetaksidentin në Dobrushë të Istogut