Disidenti
Lajme

Policia i futet në dasëm ku këndonte Afrim Muqiqi

Që sonte Afrim Muqiqi ka vendosur t’i mbajë dasmat përkundër rregullave.

Kështu u bë e ditur nga një video e publikuar në rrjetet sociale.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se në restorantin Diamond në Lipjan ku ishte duke kënduar Afrimi është rrethuar nga policia.

Aty janë duke u dënuar të gjithë dasmoret, po ashtu edhe këngëtari në fjalë si pasojë e shkeljes së rregullave anticovid.

www.rtvbesa.com
www.instagram.com/tvbesa

Ky është 19-vjeçari që u godit për vdekje në Prishtinë, po shpërndante porositë me motoçikletë

Disidenti.net

“A u kënaqet?”, momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Disidenti.net

30 ditë paraburgim për Nuredin Lushtakun dhe të tjerët

Disidenti.net
Disidenti

Policia i futet në dasëm ku këndonte Afrim Muqiqi