Disidenti
Lajme

Policia hap sefin e Kobrës, nuk gjen asgjë

Policia e Kosovës ditë më parë Kobrën i dyshuar për vrasjen e një të riu nga Shqipëria dhe plagosjen e një tjetri pranë lokalit të tij “Kobra City” në Prizren.

Ndërsa Policia ka hapur sefin e tij personal në të cilin nuk ka gjetur asgjë, i njëjti ishte bosh.

Ndryshe, gjykata ka caktuar 30 ditë paraburgim për të dhe të tjerët të përfshirë në këtë rast./Indeksonline/

“Urime Zajednica”, shpërthejnë të qeshurat pas reagimit të Konjufcës

Disidenti.net

“Ti je mashtrues, i pa guximshëm” – Agim Veliu i kundërpërgjigjet Kurtit

Disidenti.net

Kurti për Abdixhikun e Hotin: I njoh mirë, të dy bashkë s’bëjnë sa çereku i Bislimit dhe Muratit

Disidenti.net
Disidenti

Policia hap sefin e Kobrës, nuk gjen asgjë