Disidenti
Lajme

Policia e Kosovës: Vetëm brenda 24 orëve të fundit janë shqiptuar afër 2 mijë gjoba trafiku

Policia e Kosovës ka njoftuar se vetëm brenda 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1 mijë e 657 gjoba trafiku.

Gjatë kësaj kohe kanë ndodhur 19 aksidente trafiku me të lënduar dhe 27 me dëme materiale.

Ndërkaq, janë arrestuar 14 persona, të cilët janë dërguar në mbajtje./Insajderi

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

Policia e Kosovës: Vetëm brenda 24 orëve të fundit janë shqiptuar afër 2 mijë gjoba trafiku