Disidenti
Lajme

Policia arreston qytetarin e Klinës, e ngacmoi një femër nga Prishtina në Viber me numër të panjohur

Policia e Kosovës, rreth orës 15:30, të enjten ka arrestuar një qytetar të Klinës.

Bahtiri argëton popullatën me llaf: Me Radojçiqin jena sha me nanë

Disidenti.net

Bahtiri plas bombën – Si përfundoi në shtëpinë e Radojçiqit në veri, bashkë me Haradinajn e Rakiqin?

Disidenti.net

Komandanti i KFOR-it: S’do ta tolerojmë dhunën dhe pikë

Disidenti.net
Disidenti

Policia arreston qytetarin e Klinës, e ngacmoi një femër nga Prishtina në Viber me numër të panjohur