Disidenti
Lajme

Policia aksion në shtëpinë dhe lokalet e “Llepotës” (PAMJE)

0Shares

Policia e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion te pronat e Astrit Mehmeti – Llepota, përkatësishtë tek shtëpia dhe lokalet e tij.

Burime të Gazeta10 bëjnë të ditur se, në këtë aksion janë konfiskuar gjësende të ndryshme.

Gazeta10 sjell pamje të automjeteve të Policisë nga aksioni në shtëpjnë “Llepotës”.

Llepota ishte arrestuar në Spanjë në vitin 2021 në bazë të një urdhërarresti ndërkombëtar. /GAZETA10/

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net