Disidenti
Lajme

“Po vjena era zgjedhja”, paralajmërimi i politikanes kosovare

“Po vjen erë zgjedhjesh”, kështu po paralajmëron ish-kryediplomatja kosovare, Meliza Haradinaj-Stublla.

Ish-ministrja e ka bërë reagimin në Twitter.

Me pak fjalë, Haradinaj-Stublla ka bërë një parashikim të madh për vendin duke marrë parashysh situatën e fundit të krijuar në arsim, ekonomi, diplomaci dhe përçarjet e fundit brenda pushtetit./Indeksonline/

“Jam në gjendje të jap dorëheqje”

Disidenti.net

Qeveria do të ndajë 3 milionë euro për byzylykë që do u vendosen të dyshuarve për sulm ndaj grave

Disidenti.net

Adi Krasta drejtor i ri i RTK-së?

Disidenti.net
Disidenti

“Po vjena era zgjedhja”, paralajmërimi i politikanes kosovare