Disidenti
Lajme

“Po ikin punëtorë shumë të mirë”, Ramiz Kelmendi thotë se 1 janari po i frikëson

0Shares

Biznesmeni Ramiz Kelmendi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites, “Canapé”, së bashku me djalin Egzonin dhe nipin Kianin.

Duke folur për jeten private dhe profesionale, Kelmendi tha se po i frikësohet 1 janarit.

“Po ikin punëtorë shumë të mirë.

Të gjithë po i frikësohen 1 janarit”, tha Kelmendi.

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

“Po ikin punëtorë shumë të mirë”, Ramiz Kelmendi thotë se 1 janari po i frikëson