Disidenti
Lajme

Personalitetet e UÇK-së mblidhen në shtëpinë e deputetit Ardian Kastrati

Deputeti Ardian Kastrati ka mbledhur në shtëpinë e tij personalitete të shumta të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Duke deklaruar se UÇK i bashkon, Kastrati thotë se në këtë bashkim Kosova u çlirua dhe fitoi pavarësinë.

Ky është postimi i plotë i Kastratit:

Sonte në shtëpinë time mirëprita disa nga personalitetet kryesore të UÇK-së të cilëve historia ju dha një rol sakrifikues në luftën tonë çlirimtare.

UÇK NA BASHKON!

Mbi këtë bashkim Kosova i korri dy sukseset më të shënuara në histori: ÇLIRIMIN nga Serbia de PAVARËSINË.

Mbi këtë bashkim të gjitha gjeneratat e reja në politikë e kanë më të lehtë për të krijuar platforma politike të cilat do prodhojnë perspektiva zhvillimore për ekonominë dhe mirëqenien sociale të këtij vendi.

UÇK NA BASHKON!

“Urime Zajednica”, shpërthejnë të qeshurat pas reagimit të Konjufcës

Disidenti.net

“Ti je mashtrues, i pa guximshëm” – Agim Veliu i kundërpërgjigjet Kurtit

Disidenti.net

Kurti për Abdixhikun e Hotin: I njoh mirë, të dy bashkë s’bëjnë sa çereku i Bislimit dhe Muratit

Disidenti.net
Disidenti

Personalitetet e UÇK-së mblidhen në shtëpinë e deputetit Ardian Kastrati