Disidenti
Showbizi

“Për Zotin e kam dashur”/ Si rrallëherë, Luizin e merr malli për një nga banorët e Big Brotherit…

Gjatë ditës së djeshme Luiz Ejlli ka kujtuar ish-banoren, Efi Dhedhes. Këngëtari ishte duke biseduar me Kiarën dhe Armaldon kur u shpreh se Efin e ka dashur vërtetë.

“Efin e kam dashur fort. Për Zotin e kam dashur fort dhe më ka ardhur keq. Dhe sa filloj me u mbledh, ra ai dreq zarfi”, tha Luizi. Ky i fundit shtoi se me Dean nuk ka mbaruar akoma, pasi ishte ajo që bëri nominim Luiz-Kiara-Efi, ku u largua kjo e fundit.

Nga ana tjetër, Kiara u shpreh se “Efi argumentonte shumë bukur, kur të argumentonte të argumentonte, argumentonte shumë qartë, është e zgjuar”.

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

“Për Zotin e kam dashur”/ Si rrallëherë, Luizin e merr malli për një nga banorët e Big Brotherit…