Disidenti
Lajme

Për komb, flamur e shqiponjë, i jap fenë katolike dhe myslimane

Avokati Arianit Koci ka reaguar edhe një herë sot për kombin dhe fenë.

Ai thotë se beson në Zot, duke shtuar se sa është katolik është edhe mysliman.

Tutje Koci thotë se për komb, flamur e shqiponjë e jep fenë islame dhe katolike.

Postimi i plotë:

Besoj në Zot! Sa jam katolik jam edhe musliman.
Por, e jap fenë katolike, fenë islame dhe krejt fetë tjera, për komb.
Për flamur e shqiponjë!

Për shkak të pakënaqësive 40 zyrtarë dhanë dorëheqje

Disidenti.net

Parashikimi i motit për dy javët e ardhshme: Rrezik nga vërshimet apo përmbytjet e shpejta

Disidenti.net

Lutfi Haziri: Ndëshkime të reja do të ketë, amerikanët e mbajnë fjalën

Disidenti.net
Disidenti

Për komb, flamur e shqiponjë, i jap fenë katolike dhe myslimane