Disidenti
Lajme

Pas “Sunny Hill” rikthehet edhe “Beer Fest”

Disa orë pasi u raportua se festivali i muzikës “Sunny Hill” do të rikthehet në Prishtinë edhe “Beer Fest” do të jetë festivali tjetër që do të mbahet në kryeqytet.

“Beer Fest” do të mbahet në Prishtinë më datën 12, 13 dhe 14 gusht.

Organizatorë bëjnë të ditur se shumë shpejt do të bëhen të ditur edhe informacione të tjera lidhur me organizimin.

Ndërkaq festivali “Sunny Hill” do të mbahet më 4,5,6 dhe 7 gusht.

Të dy festivalet ishin anuluar javën e kaluar.

 

“As sot as mas zgjedhjeve”, AAK-ja me vijë të kuqe për LVV-në

Disidenti.net

Hajnat në Gjakovë vjedhin pajisjet e makinave për shtrimin e asfaltit të kompanisë “Benita”, dëmi rreth 15 mijë euro

Disidenti.net

Kraki “shpërthen” ndaj Escobar e Lajçakut: S’janë Amerika e Evropa, Kosova nuk është as Sudan, e as Libi që me i vendos sanksione

Disidenti.net
Disidenti

Pas “Sunny Hill” rikthehet edhe “Beer Fest”