Disidenti
Showbizi

Pas pushimeve në Zanzibar, Arta Nitaj shtatzënë?

Modelja Arta Nitaj për disa ditë ishte për pushime në Ishullin privat të Bill Gates.

Në bazë të lokacionit të etiketuar, ajo ka treguar se ndodhet në ‘Gabi Beach Zanzi’ që ndodhet në Kiëengëa (një fshat në ishullin tanzanian, Unguja, pjesë e Zanzibarit), shkruan InfoKosova.

Nga atje Arta publikoj fotografi te ndryshme e veshur me bikine dhe trupin në formë.

E kur u kthye në Kosovë, Arta mori pjesë në klipin e fundit të bashkëpunimit në mes të Dafina Zeqirit dhe Kides.Disa fotografi të shkëputur nga klipi, Arta shihet me tule dhe barkë të fryrë, ku kjo foto ka ngjallë dyshime të ndjekësit për një shtatzëni të fshehur të

Image

Njihuni me “Jennifer Lopez’in e Kosovës”, 55-vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

Disidenti.net

Arrestohet reperi Don Xhoni

Disidenti.net

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Disidenti.net
Disidenti

Pas pushimeve në Zanzibar, Arta Nitaj shtatzënë?