Disidenti
Showbizi

Kejvina “çmend” në të kuqe, tregon linjat vetëm në të brendshme

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Kejvina “çmend” në të kuqe, tregon linjat vetëm në të brendshme