Disidenti
Lajme

Parashikimi i motit për sot/ Diell dhe më nxehtë, ngriten temperaturat

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira, por më i nxehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-23 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-33 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s.

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

Parashikimi i motit për sot/ Diell dhe më nxehtë, ngriten temperaturat