Disidenti
Showbizi

Pamjet/ Donika Kadaj-Bujupi ngrihet për së gjalli

Për vite me radhë Donika Kadaj-Bujupi ka qenë një nga politikanet më aktive të skenës politike vendore.

Janë të njohura lëvizjet politike të Kadaj-Bujupi, që gjithashtu ka qenë edhe një nga politikanet më mediatike.

Donika, e ka lënë pas krahëve politiken dhe këto kohë thjeshtë po e shijon jetën dhe kohën si person pa angazhime.

Image

Këto ditë të ftohta e me borë, kaçutelsja po duket më e bukur se kurrë, por siç shihet në këtë foto është ngrirë në borë.

Çka e lidh “Strellën” që u vra në Ferizaj me reperin Fero, detaje

Disidenti.net

Futbollisti i Kosovës, Florent Hadergjonaj martohet me ish të dashurën e Taulant Xhakës

Disidenti.net

Gruaja e Sinan Vllasaliut ‘sfidon’’ moshën, ja si duket në fotografinë e fundit

Disidenti.net
Disidenti

Pamjet/ Donika Kadaj-Bujupi ngrihet për së gjalli